Статьи

Статьи
Компанія ТОВ «Дана МС» вітає Вас з католицьким Різдвом

Компанія ТОВ «Дана МС» вітає Вас з католицьким Різдвом. Від щирого серця і світлої душі бажаємо радісних подій і достатку в домі, щасливих випадків і великих успіхів, сімейного блага і близьких рідних за дружним столом, чудового настрою і міцної віри в удачу.Статьи
Міжнародний День анастезіолога-реаніматолога

Компанія ТОВ «Дана МС» вітає всіх анестезіологів-реаніматологів з їх професійним святом.


Статьи
Висловлюємо подяку фонду «Parimatch»

Компанія ТОВ «Дана МС» висловлює подяку фонду «Parimatch» за сприяння Вадима Місюри і Катерини Білоруської за плідну спільну співпрацю щодо забезпечення обладнанням апаратів ШВЛ виробництва американської компанії Allied лікарень: Центральна районна лікарня калузької міської та районної рад Івано-Франківської області; Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня; Чернівецька обласна клінічна лікарня; Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня; Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Транспортний апарат ШВЛ АНР 300 володіє широким функціональним діапазоном:

інвазивна та неінвазивна вентиляція для дітей (5 кг і вище) і для дорослих пацієнтів з гнучким набором варіантів вентиляції, включаючи вентиляцію з контролем тиску / с контролем об'єму, SIMV / с підтримкою спонтанного дихання, з підтримкою автономної CPAP / BiLevel.

Простота у використанні: AHP300 пропонує додаткові функції для внутрішньо лікарняного перекладу і міжлікарняного транспортування пацієнта, що значно полегшує роботу лікарів і покращує якість лікування пацієнтів. Так само наші співробітники провели установку і навчання медичного персоналу по роботі з апаратами.

Для нашої країни дуже важлива така своєчасна допомога лікарям і пацієнтам, надаючи можливість лікування на високоякісному обладнанні.

Так само хотілося б відзначити роботу співробітників фонду в складних умовах економічної ситуації в світі в зв'язку з Covid 19.

Дякуємо за розуміння і підтримку!

Бажаємо фонду «Parimatch», а так само всьому колективу міцного здоров'я, натхнення, нових проектів, досягнення нових вершин і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

ALLIED 300 - https://dana-ms.com.ua/reanimaciya/monitory-pacienta/transportnyj-apparat-ivl-anr-300

Статьи
Science Forum Webinar & COVID-19

Дорогі колеги,

Ми хотіли б запросити вас на наступний вебінар по науковому форуму: ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНЕ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (ECLS): ECMO і ECCO2R - ХТО? КОЛИ? ЯК?

Професор, доктор мед. Томас Штаудингер, директор Клініки внутрішніх хвороб I, Медичного університету Відня, розповість про екстракорпоральне життєзабезпечення (ECLS): ECMO і ECCO2R.

Екстракорпоральні системи життєзабезпечення все частіше використовуються для часткової або повної заміни кровообігу і легеневого газообміну, оскільки результати поліпшуються, а частота ускладнень зменшується. Ряд різних показань потребують індивідуальної терапії, а також індивідуальних технічних рішень. Для оптимальної терапії необхідні глибокі знання не тільки про технічні характеристики доступних в даний час систем, але і про фізіологічні ефекти і взаємодіях. У цій презентації буде представлено огляд доступних в даний час систем і конфігурацій (VA ECMO, VV ECMO, ECCO2R), а також короткий огляд показань і ведення пацієнтів, які перенесли ECLS.

Детальніше:  https://archive.newsletter2go.com/?n2g=6gyaxl1f-m9g0lslj-wy0

Статьи
MEDICA Trade Fair 2019 в Дюссельдорфі

Представники компанії "Дана МС" на міжнародній виставці MEDICA Trade Fair 2019 Дюссельдорфе

Medica - найбільша в світі медична виставка медичної техніки, електромедичного устаткування, лабораторного обладнання, діагностики та фармацевтики. Виставка проводиться раз на рік в Дюссельдорфі, і відкрита тільки для професіоналів галузі.