Про компанію

ТОВ «Дана МС» понад 20 років перебуває на медичному ринку України і на сьогоднішній день є одним з провідних постачальників.

Центральний офіс компанії знаходиться в місті Києві, але ми створили розвинену інфраструктуру представництв в Україні. Наші представники працюють в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Одесі, Львові.

Ми працюємо з приватними клієнтами, благодійними організаціями, військовими госпіталями і беремо участь в тендерах різних рівнів бюджетного фінансування. Нашими клієнтами є такі провідні клініки України як: Клінічна лікарня «Феофанія», НПМ Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, Київський міський Центр серця, Дніпропетровська обласна дитяча лікарня, Інститут хірургії та трансплантології ім та багато інших. Пропозиція компанії «Дана МС» охвачує широкий спектр медичної техніки і витратних матеріалів: системи візуалізації, діагностичне і терапевтичне устатковання, техніка для електромедіціни, медобладнання для комплексних рішень в обладнанні операційних залів, палат інтенсивної терапії та реанімації, серцево-судинної хірургії, витратні матеріали для реанімації, анестезіології , хірургії, кардіохірургії, гінекології, урології, вироблених світовими лідерами.


Місія нашої компанії - бути корисними!Ми є постійним учасником міжнародних виставок: «Медицина», «Охорона Здоров'я», «Медичний форум», «MEDICA» і ін., А також є організатором і спонсором всіляких семінарів і конференцій, представляючи учасникам і гостям новітні розробки і рішення в області сучасної медицини. Компанія проводить реєстрацію та сертифікацію обладнання на території України. Ми приділяємо велику увагу питанням ціноутворення і намагаємося зробити ціни на поставляється нами медичне обладнання максимально доступними для наших клієнтів.

Поставка більше 70% продукції зі складу. Організація логістики дозволяє доставляти товари в усі лікувальні установи України і ближнього зарубіжжя в найкоротші терміни. Все обладнання забезпечується гарантійним сервісним обслуговуванням, а також післягарантійним обслуговуванням за домовленістю сторін. Інженери сервісної служби навчають правилам експлуатації приладів медперсонал на місці монтажу обладнання.


Ми офіційні представники таких міжнародних компаній: Sumi, Biometrix, Edan, Allied, Meditera